Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. 
Henry Ford

Zważywszy na nieustannie zmieniające się potrzeby naszych Klientów i rosnące ich oczekiwania biznesowe, cały czas dbamy o nasz ciągły rozwój i wzbogacamy swoje doświadczenie dzięki owocnej współpracy z zaufanymi Parterami biznesowymi.

Do grona naszych Partnerów Strategicznych należą:

 

Partnerstwo z Microsoft umożliwia nam dostęp do najnowszych technologii, wspiera nasze kompetencje merytoryczne i techniczne. Jako certyfikowany Partner Microsoft zobowiązani jesteśmy do ciągłego pogłębiania naszej wiedzy, szkolenia się i certyfikowania z najnowszych wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Microsft Dynamics AX). W programie partnerskim Microsoft posiadamy status Silver Partner.

 

UiPath jest liderem na rynku rozwiązań RPA (Robotic Process Automation). Narzędzia UiPath służą do automatyzacji codziennych zadań w organizacjach, odciążają pracowników z obowiązku wykonywania rutynowych zadań związanych z powtarzalnymi procesami biznesowymi w swojej organizacji.

Rozwiązania RPA są stosunkowo nowym podejściem do optymalizacji powtarzalnych procesów biznesowych i od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwijają, dzięki partnerstwu z UiPath możemy oferować naszym Klientom nowoczesne i najlepsze rozwiązania RPA.

QBS group to największa i najszybciej rozwijająca się międzynarodowa sieć Partnerów Microsoft Dynamics. Do grona Partnerów QBS dołączyliśmy w 2017 roku, jako pierwszy Partner Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Microsoft Dynamics AX) w Polsce.

Współpraca z QBS sprawia, że pracujemy szybciej, a przy tym efektywniej. QBS rozumie potrzebę rozwoju swoich Partnerów, zapewnia szkolenia techniczne w zakresie nowości, skupia się na przekazywaniu na bieżąco najważniejszych informacji związanych ze strategią i rozwojem produktów Microsoft Dynamics 365. Dzięki współpracy z QBS nasz zespół jest na bieżąco z nowościami, mamy dostęp do szkoleń organizowanych przez QBS, a co za tym idzie nasi Klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

 

Firma BlackLine, powstała w 2001 roku w Los Angeles, stała się liderem na rynku rozwiązań IT działających w chmurze w obszarze rozliczeń księgowo-finansowych, rozwiązań automatyzujących i usprawniających finansowe zamknięcie miesiąca FCPM (Financial Corporate Performance Management)

Misją firmy jest zmodernizowanie działań finansowo – księgowych swoich klientów w celu zoptymalizowania efektywności ich działań operacyjnych.

Partnerem firmy BlackLine jesteśmy od 2016 roku, jesteśmy jedynym partnerem BlackLine w Polsce, posiadamy status Złotego Partnera.

Współpracując z najbardziej uznanymi i renomowanymi Partnerami, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz znacznie usprawniamy pozycję firmy AXACOM na rynku IT.

Axacom w liczbach
19lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
147
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia