Jesteśmy zgranym zespołem analityków, konsultantów, programistów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami we wdrożeniach rozwiązań Microsoft i UiPath. Wiedza Nasza i umiejętności potwierdzone zostały wieloma certyfikatami wydanymi przez Microsoft, UiPath, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Ministerstwo Finansów. Doświadczenie Nasze i praktykę zdobywaliśmy w wielu złożonych projektach systemu Microsoft Dynamics 365 F&O zakończonych sukcesem, o czym świadczą Nasze referencje. Od ponad roku z sukcesem wdrażamy rozwiązania UiPath z zakresu automatyzacji, robotyzacji procesów (RPA). Trzon Naszej Firmy stanowią specjaliści, którzy znają i wdrażają rozwiązania Microsoft Dynamics 365 od ponad 20 lat.

Współpraca między członkami zespołu jest dla Nas niezmiernie ważna, gdyż w ten sposób wzajemnie się uzupełniamy w każdym obszarze. Nasi konsultanci, analitycy specjalizują się w wybranych obszarach biznesowych ale podstawową wiedzę muszą mieć ze wszystkich obszarów, dzięki takiemu podejściu nowe rozwiązania jakie oferujemy są kompleksowe i uwzględniają każdy obszar systemu.

Pracujemy według metodyki SCRUM. Konsultanci, analitycy i programiści bardzo dobrze ze sobą współpracują, a Naszą zaletą jest niewątpliwie bezpośredni kontakt wszystkich członków zespołu, dzięki czemu wypracowywane rozwiązania są bardzo dobrze przemyślane i dopracowane. Współpraca przy nowych rozwiązaniach, biznesowych pomiędzy członkami zespołu przebiega przez cały etap tworzenia tych rozwiązań, co eliminuje ryzyko pomyłki i przyśpiesza proces wdrażania rozwiązań.

Nasz zespół nastawiony jest na współpracę z użytkownikami systemu bazującą na wzajemnej Partnerskiej relacji. Jesteśmy po to aby pomagać, aby każdy z naszych Klientów był zadowolonym użytkownikiem oferowanych przez nas rozwiązań Microsoft Dynamics 365 i UiPath.

Axacom w liczbach
19lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
147
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia