Jesteśmy zgranym zespołem analityków, konsultantów, programistów z wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics AX. Wiedza Nasza i umiejętności potwierdzone zostały wieloma certyfikatami wydanymi przez Microsoft, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Ministerstwo Finansów. Doświadczenie Nasze i praktykę zdobywaliśmy w wielu złożonych projektach systemu Microsoft Dynamics AX zakończonych sukcesem o czym świadczą Nasze referencje. Trzon Naszej Firmy stanowią specjaliści, którzy znają i wdrażają rozwiązania Microsoft Dynamics AX od ponad 18 lat.

Współpraca między członkami zespołu jest dla Nas niezmiernie ważna, gdyż w ten sposób wzajemnie się uzupełniamy w każdym obszarze. Nasi konsultanci specjalizują się w wybranych obszarach systemu ale podstawową wiedzę muszą mieć ze wszystkich modułów, nawet jeśli nie jest to główny obszar ich działań, dzięki takiemu podejściu nowe rozwiązania uwzględniają każdy obszar systemu.

Konsultanci i programiści bardzo dobrze ze sobą współpracują, a Naszą zaletą jest niewątpliwie bezpośredni kontakt wszystkich członków zespołu, dzięki czemu wypracowywane rozwiązania są bardzo dobrze dopracowane. Współpraca przy nowych rozwiązaniach, biznesowych pomiędzy konsultantami i programistami przebiega przez cały etap tworzenia tych rozwiązań, co eliminuje ryzyko pomyłki i przyśpiesza proces wdrażania.

Nasi konsultanci nastawieni są na współpracę z użytkownikami systemu bazującą na wzajemnej Partnerskiej relacji. Jesteśmy po to aby pomagać, aby każdy z nich był zadowolonym użytkownikiem systemu Microsoft Dynamics AX.

 

Axacom w liczbach
15lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
121
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia