Hubert Nowaczyk Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, w 1992 roku ukończył studia magisterskie na wydziale Matematyczno – Fizyczno – Chemicznym na kierunku Informatyka.

Po studiach rozpoczął pracę w firmie Invar System Sp. z o.o. jako programista. W grupie Invar pracował do 2003 roku zajmując kolejno stanowiska: Kierownik Działu Oprogramowania, Dyrektor Działu Oprogramowania, Prezes Zarządu. W 1998 roku będąc Dyrektorem Działu Oprogramowania wprowadził do oferty firmy system COCNORDE XAL (wcześniejsza wersja Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations), stworzył silny kompetentny zespół, który w 2000 roku pomagał w lokalizacji pierwszej polskiej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (AXAPTA 2.5), wraz ze swoim zespołem uruchamiał pierwsze produkcyjne instalacje systemu Microsoft Dynamics 365 w Polsce.

Jeden z założycieli firmy AXACOM, współwłaściciel. Posiada ogromne doświadczenie i kompetencje we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics 365, od blisko 17 lat nadzoruje w AXACOM na etapie analizy wszystkie projekty realizowane w obszarze Logistyki i Produkcji. Od około roku wspiera swój zespół we wdrożeniach RPA UiPath.

Prywatnie tata czwórki dzieci, miłośnik koszykówki, biegania, szachów, muzyki klasycznej i rodzinnych wypraw rowerowych. Znajduje czas aby pobiec w półmaratonie oraz aby działać charytatywnie i społecznie. Współzałożyciel Sieradzkiego Alarmu Smogowego, działa społecznie na rzecz poprawy jakości powietrza w Sieradzu. Przez kilka lat pełnił funkcję Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego Dziewiątka w Sieradzu, organizował turnieje szachowe dla sieradzkiej młodzieży, zabiegał o pozyskiwanie funduszy na rozwój młodych szachistów oraz na organizowanie imprez sportowych w Sieradzu.

 

Monika Nowaczyk Dyrektor ds. wdrożeń

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, w 1998 roku ukończyła studia magisterskie na wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym na kierunku Informatyka i Ekonometria. W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada tytuł licencjonowanego księgowego.

Współzałożycielka i współwłaścicielka AXACOM, pracuje w firmie od samego początku.

Swoją przygodę z systemem Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations rozpoczęła w 1999 roku, od tego czasu cały czas czynnie uczestniczy we wdrożeniach, nadzoruje i bierze udział w większości projektów realizowanych przez AXACOM z obszaru Zarządzanie finansami i Zarządzanie Projektami.

Prywatnie mama czwórki dzieci. Wolny czas, którego ma niewiele, najchętniej spędza z rodziną, propagatorka zdrowego odżywiania, miłośniczka muzyki klasycznej, rodzinnych wypraw rowerowych i jazdy na rolkach.

Działa społecznie i charytatywnie. Pomysłodawczyni i współzałożycielka Sieradzkiego Alarmu Smogowego, z wielkim zaangażowaniem działa na rzecz poprawy jakości powietrza w Sieradzu.

W czasie nauki zdalnej pomagała sieradzkim szkołom we wdrożeniu narzędzi Microsoft do nauki zdalnej Microsoft Office 365 dla edukacji, dzięki wsparciu AXACOM, dzieci i młodzież z sieradzkich szkół mogły uczyć się zdalnie wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia Microsoft.

Axacom w liczbach
19lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
147
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia