Hubert Nowaczyk Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, w 1992 roku ukończył studia magisterskie na wydziale Matematyczno – Fizyczno – Chemicznym na kierunku Informatyka.

Po studiach rozpoczął pracę w firmie Invar System Sp. z o.o. jako programista. W grupie Invar pracował do 2003 roku zajmując kolejno stanowiska: Kierownik Działu Oprogramowania, Dyrektor Działu Oprogramowania, Prezes Zarządu. W 1998 roku będąc Dyrektorem Działu Oprogramowania wprowadził do oferty firmy system COCNORDE XAL (wcześniejsza wersja Microsoft Dynamics AX), stworzył silny kompetentny zespół, który w 2000 roku pomagał w lokalizacji pierwszej polskiej wersji systemu Microsoft Dynamics AX (AXAPTA 2.5), wraz ze swoim zespołem uruchamiał pierwsze produkcyjne instalacje systemu Microsoft Dynamics AX w Polsce.

Jeden z założycieli firmy AXACOM, współwłaściciel. Jeden z pierwszych jej pracowników, od samego początku istnienia firmy czynnie uczestniczy we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics AX, nadzoruje na etapie analizy wszystkie projekty realizowane przez AXACOM w obszarze Logistyki i Produkcji.

Prywatnie tata czwórki dzieci, miłośnik koszykówki, biegania, szachów, muzyki klasycznej i rodzinnych wypraw rowerowych. Znajduje czas aby pobiec w półmaratonie oraz aby działać charytatywnie na rzecz Uczniowskiego Klubu Sportowego Dziewiątka w Sieradzu, pełni funkcje Prezesa UKS Dziewiątka, organizuje turnieje szachowe dla sieradzkiej młodzieży, zabiega o pozyskiwanie funduszy na rozwój młodych szachistów oraz na organizowanie imprez sportowych w Sieradzu.

 

Monika Nowaczyk Dyrektor ds. wdrożeń

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, w 1998 roku ukończyła studia magisterskie na wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym na kierunku Informatyka i Ekonometria. W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada tytuł licencjonowanego księgowego.

Współzałożycielka i współwłaścicielka AXACOM, pracuje w firmie od samego początku.

Swoją przygodę z systemem Microsoft Dynamics AX rozpoczęła w 1999 roku, od tego czasu cały czas czynnie uczestniczy we wdrożeniach, nadzoruje i bierze udział w większości projektów realizowanych przez AXACOM z obszaru Zarządzanie finansami i Zarządzanie Projektami.

Prywatnie mama czwórki dzieci. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną, propagatorka zdrowego odżywiania, miłośniczka muzyki klasycznej, rodzinnych wypraw rowerowych i jazdy na rolkach.

Axacom w liczbach
15lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
121
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia