Kompetencja to Wiedza, Umiejętności, Fachowości.

 

Wiedza - zdobywamy ją i czerpiemy od największych, Naszymi Partnerami strategicznymi są: Microsoft, QBS, BlackLine

Pogłębiamy ją poprzez praktykę: mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Klientem przy wdrożeniach Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Microsoft Dynamics AX, AXAPTA), doświadczenie w kilkudziesięciu zrealizowanych z sukcesem projektach i ogromną praktykę w pracy przy rozwiązywaniu konkretnych problemów naszych Klientów.

Umiejętności – doceniają Klienci, którzy zgłaszają się do Nas z polecenia, międzynarodowe koncerny, dla których często realizujemy wdrożenia polskiej funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 F&O oraz najwięksi Partnerzy Microsoft Dynamics Asseco Poland S.A. i Bonair S.A. z którymi współpracujemy i dla których realizujemy jako podwykonawcy projekty Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations.

Fachowość - potwierdzona wielokrotnie wyróżnieniami, tytułami i nagrodami:

Kompetentny Partner Microsoft Business Solutions (Microsoft Dynamics) – specjalne wyróżnienie w 2005 roku od Microsoft.

Microsoft Gold Certified Partner, Microsoft Partner Silver - w 2007 roku otrzymaliśmy po raz pierwszy najwyższy tytuł wraz z potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji w programie Partnerskim Microsoft. Nieprzerwanie uczestniczymy w programie i potwierdzamy co roku swoje wysokie kompetencje.

BPC EDUCATION PROGRAM AWARD – nagroda dla Huberta Nowaczyka za aktywne wspieranie wiedzą ekspercką oraz profesjonalizmem w świadczeniu usług doradczych na rzecz przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego w obszarze informatyzacji oraz edukacji informatycznej.

Złoty Certyfikat Rzetelności - to prestiżowe odznaczenie przyznawane jest podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

Axacom w liczbach
15lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
121
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia