Kompetencja to Wiedza, Umiejętności, Fachowości.

 

Wiedza - zdobywamy ją i czerpiemy od największych, Naszymi Partnerami strategicznymi są: Microsoft, UiPath, QBS, BlackLine

Pogłębiamy ją poprzez nieustanną praktykę - mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Klientami przy wdrożeniach Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, roczne doświadczenie przy rozwiązaniach RPA UiPath a co za tym idzie doświadczenie w ponad 100-tu zrealizowanych z sukcesem projektach i ogromną praktykę w pracy przy rozwiązywaniu konkretnych problemów biznesowych naszych Klientów.

Umiejętności – doceniają nasi Klienci, którzy są z nami od kilkunastu lat, jak również nowi Klienci, którzy zgłaszają się do Nas z polecenia. Nasze umiejętności doceniają również Partnerzy Microsoft Dynamics w Polsce i Europie, z którymi współpracujemy i dla których realizujemy projekty Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. Często w międzynarodowych koncernach realizujemy wdrożenia polskiej funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 F&O.

Fachowość - potwierdzona wielokrotnie wyróżnieniami, tytułami i nagrodami:

Kompetentny Partner Microsoft Business Solutions (Microsoft Dynamics) – już w 2005 roku otrzymaliśmy od Microsoft specjalne wyróżnienie świadczące o naszych ogromnych kompetencjach Microsoft Dynamics 365 F&O.

Microsoft Gold Certified Partner, Microsoft Partner Silver - w 2007 roku otrzymaliśmy po raz pierwszy najwyższy tytuł wraz z potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji w programie Partnerskim Microsoft. Nieprzerwanie uczestniczymy w programie i potwierdzamy co roku swoje wysokie kompetencje.

UiPath Silver Partner – jesteśmy certyfikowanym Srebrnym Partnerem UiPath, światowego lidera na rynku rozwiązań RPA (Robotic Process Automation).

BPC EDUCATION PROGRAM AWARD – nagroda dla Huberta Nowaczyka za aktywne wspieranie wiedzą ekspercką oraz profesjonalizmem w świadczeniu usług doradczych na rzecz przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego w obszarze informatyzacji oraz edukacji informatycznej.

Wyróżnienie w I edycji Rankingu Forum Firm Rodzinnych Forbes jest potwierdzeniem naszych wartości i naszej wiarygodności w biznesie. Miesięcznik Forbes uhonorował najszybciej rosnące i najbardziej wiarygodne firmy rodzinne w Polsce.

Złoty Certyfikat Rzetelności - to prestiżowe odznaczenie przyznawane jest podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

Axacom w liczbach
19lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
147
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia