Kompetencja to Wiedza, Umiejętności, Fachowości.

 

Wiedza - zdobywamy ją i czerpiemy od największych, Naszym Partnerem strategicznym jest Microsoft.

Pogłębiamy ją poprzez praktykę: mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Klientem przy wdrożeniach Microsoft Dynamics AX (AXAPTA), doświadczenie w kilkudziesięciu zrealizowanych z sukcesem projektach i ogromną praktykę w pracy przy rozwiązywaniu konkretnych problemów naszych Klientów.

Umiejętności - doceniają Klienci, którzy zgłaszają się do Nas z polecenia oraz najwięksi Partnerzy Microsoft Dynamics AX Asseco Poland S.A. i Bonair S.A. dla których realizujemy jako podwykonawcy projekty Microsoft Dynamics AX 2012.

Fachowość - potwierdzona wielokrotnie wyróżnieniami, tytułami i nagrodami:

Kompetentny Partner Microsoft Business Solutions (Microsoft Dynamics) – specjalne wyróżnienie w 2005 roku od Microsoft.

Microsoft Gold Certified Partner, Microsoft Partner Silver - w 2007 roku otrzymaliśmy po raz pierwszy najwyższy tytuł wraz z potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji w programie Partnerskim Microsoft. Nieprzerwanie uczestniczymy w programie i potwierdzamy co roku swoje wysokie kompetencje.

BPC EDUCATION PROGRAM AWARD – nagroda dla Huberta Nowaczyka za aktywne wspieranie wiedzą ekspercką oraz profesjonalizmem w świadczeniu usług doradczych na rzecz przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego w obszarze informatyzacji oraz edukacji informatycznej.

Złoty Certyfikat Rzetelności - to prestiżowe odznaczenie przyznawane jest podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

Axacom w liczbach
14lat
Jesteśmy na rynku
od 2003 roku
107
Zrealizowanych projektów
dla Naszych Klientów
100%
Projektów zakończyło się
wdrożeniem systemu
71%
Klientów z polecenia